ЖЕНСКИ ЧАСОВНИЦИ

Уникатни, елегантни, за тебе...

КУПИ СЕГА

Ексклузивен накит

КУПИ СЕГА

Аксесоари

НАСКОРО

МАШКИ ЧАСОВНИЦИ

Класични, спортски, за секој ден ...

КУПИ СЕГА

издвојуваме

НАЈНОВИ ПРОДУКТИ

 • LOTUS LS2170/2/3
  Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,192.00 ден.

  Бренд: Lotus Боја: Сребрена Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали Должина на нараквица: 170 мм Стил: Елегантен, за секој ден Пол: Женски Гаранција: 1 година

 • EMPORIO ARMANI AR1682
  Original price was: 22,990.00 ден.Current price is: 18,392.00 ден.

  Бренд: Emporio Armani Боја: Сребрена, бела Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Ширина на ремче: 14 мм Дијаметар: 32 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 5 ATM Пол: Женски Стил: Класика, елегантен Гаранција: 2 години

 • LEE COOPER LC07326.530
  Original price was: 5,590.00 ден.Current price is: 4,472.00 ден.

  Бренд: Lee Cooper Боја: Сребрена, розово златна Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Дијаметар: 32 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Календар: Датум Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Женски Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години

 • LOTUS LS1819/2/1
  Original price was: 2,290.00 ден.Current price is: 1,832.00 ден.

  Бренд: Lotus Боја: Сребрена Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали Должина на нараквица: 61 мм Стил: Елегантен, за секој ден Пол: Женски Гаранција: 1 година

 • CASIO MTP-1303PL-1A
  Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

  Бренд: Casio Боја: Сребрена, црна Материјал на ремче: Кожно Ширина на ремче: 22 мм Дијаметар: 40 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 5 ATM Пол: Машки Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години

 • HELENADIA 627
  Original price was: 2,900.00 ден.Current price is: 2,320.00 ден.

  Бренд: HelenaDia Материјал: Стаклени кристали, перли и циркони комбинирани со метални делови Изработка: Од професионален тим на HelenaDia Стил: Елегантен Пол: Женски Гаранција: 1 година

 • HELENADIA 783
  Original price was: 6,000.00 ден.Current price is: 4,800.00 ден.

  Бренд: HelenaDia Материјал: Стаклени кристали, перли и циркони комбинирани со метални делови Изработка: Од професионален тим на HelenaDia Стил: Елегантен Пол: Женски Гаранција: 1 година

 • HELENADIA 1777
  Original price was: 3,000.00 ден.Current price is: 2,400.00 ден.

  Бренд: HelenaDia Материјал: Стаклени кристали, перли и циркони комбинирани со метални делови Изработка: Од професионален тим на HelenaDia Стил: Елегантен Пол: Женски Гаранција: 1 година

 • CASIO LTP-1302PRG-2AVEF
  Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

  Бренд: Casio Боја: Сребрена, розово златна, тиркизна Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Ширина на ремче: 15 мм Дијаметар: 30 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Календар: Датум Отпорност на вода: 5 ATM Пол: Женски Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години