Beverly Hills Polo Club BP3018X.330

Original price was: 5,990.00 ден.Current price is: 4,792.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Сребрена со сива позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха