SALE 59%

Calvin Klein CKJ35000295

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 5,992.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на ланче: Прилагодлива 410 мм – 460 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха