Calvin Klein Double Bangle KJ8XBF20010M

Original price was: 6,090.00 ден.Current price is: 4,872.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Double Bangle
Боја: Златна, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Внатрешна ширина на нараквица: 62 мм
Внатрешна висина на нараквица: 49 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха