Calvin Klein In Sync KJ8TME0001

Original price was: 5,500.00 ден.Current price is: 4,400.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Sync
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 64.6 мм * 40 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха