Calvin Klein K4E2N616

Original price was: 19,500.00 ден.Current price is: 15,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Seduce
Боја: Бела и розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха