Calvin Klein K7A23146

Original price was: 14,800.00 ден.Current price is: 11,840.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Rise
Боја: Сребрена, бела и сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха