Calvin Klein K8N23646

Original price was: 20,600.00 ден.Current price is: 16,480.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Cheers
Боја: Розово златна со бела позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха