Calvin Klein K8Q316G6

Original price was: 14,500.00 ден.Current price is: 11,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Posh
Боја: Кафеава, бела и розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха