Calvin Klein Light KJ5CMN000100

Original price was: 4,100.00 ден.Current price is: 3,280.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Light
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 500 мм- 400 мм
Големина на приверзок: 14 мм * 30 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха