Calvin Klein Locked KJ8GMN000100

Original price was: 5,000.00 ден.Current price is: 4,000.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Locked
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 700 мм- 500 мм
Големина на приверзок: 45 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха