Calvin Klein Outline KJ6VME000200

Original price was: 5,400.00 ден.Current price is: 4,320.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Outline
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 20 мм * 35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха