Calvin Klein Outline KJ6VMJ000100

Original price was: 5,700.00 ден.Current price is: 4,560.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Outline
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на огрлица: 440 мм
Должина на огрлица: Прилагодлива големина од 440 мм- 415 мм
Ширина на огрлица: 11 мм
Дебелина на огрлица: 2.05 мм
Отвор на огрлица: 120 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха