Calvin Klein Scent KJ5GPR10010

Original price was: 5,300.00 ден.Current price is: 2,968.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Scent
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Ширина на прстен: 16.6 мм
Дебелина на прстен: 9 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха