Calvin Klein Spicy KJ8RPE200100

Original price was: 4,400.00 ден.Current price is: 3,520.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Spicy
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и оникс
Дијаметар на обетки: 16.50 мм
Дебелина на обетки: 3 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха