Calvin Klein Truly KJ8JPF20010M

Original price was: 7,390.00 ден.Current price is: 5,912.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Truly
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Внатрешна ширина на нараквица: 62 мм
Внатрешна висина на нараквица: 49 мм
Вкупна должина на нараквица: 175 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха