Calvin Klein Unite KJ6AMP080100

Original price was: 4,500.00 ден.Current price is: 3,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unite
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 500 мм- 400 мм
Големина на приверзок: 28.5 мм * 28.50 мм * 5.90 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха