Casio AEQ-110W-1AVEF

3,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна и сива
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 29 мм
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Метално
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха