CASIO CA-53WF-2B

2,890.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Темно сина, црна
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 24мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : Да
Пол: Унисекс
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха