CASIO HDC-700-3AVEF

3,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, темно зелена
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 28 мм
Дијаметар: 49 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум и месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха