CASIO LA-20WH-8A

2,690.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сива, розова
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха