CASIO LA670WEFL-2E

4,590.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сина, златна, бела
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 25 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Четириаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Дневен
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха