CASIO LTP-1165A-1C2DF

2,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 13 мм
Дијаметар: 20 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха