Casio LTP-1303L-7BVDF

2,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, сребрена и бела
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха