Casio LTP-1355D-1A

4,690.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 33 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха