Casio LTP-1358L-1A

4,890.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна и сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха