Casio LTP-V005L-1BUDF

2,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна и сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 25 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха