Casio LTP-V007L-9EUDF

2,290.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Кафеава, сребрена и златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 22 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголна
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха