CASIO LW-203-1A

2,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, сива
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 15 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха