Casio MTP-1128A-1ARDF

1,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрен со црна позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха