CASIO MTP-1215A-2A2

2,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 19 мм
Дијаметар: 37 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха