Casio MTP-1290D-2AVEF

4,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха