SALE 59%

CASIO MTP-1302D-1A2

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 2,792.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црна, златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 19 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха