Casio MTP-1302L-7BVDF

2,890.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, сребрена и бела
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха