Casio MTP-1314L-7AVDF

2,890.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Кафеава, сребрена и бела
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха