CASIO W-218-3AVEF

1,990.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, зелена
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 44.4 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален со хронограф
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха