CERRUTI PEN NSQ0134G

2,390.00 ден

Бренд: Cerruti
Боја: Црна, розово златна
Материјал: Метал, месинг
Должина на пенкало: 140 мм
Дијаметар на пенкало: 12 мм

Нема во залиха