DANIEL KLEIN DK.1.12290-1

3,390.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха