DANIEL KLEIN DK12069-1

3,590.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик со кристали
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха