DANIEL KLEIN DK12091-1

2,490.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна, сребрена и бела
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха