DANIEL KLEIN DK12187-7

3,490.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Бела и розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха