DANIEL KLEIN DKB.2.2008.01

1,690.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик и кристали
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха