DANIEL KLEIN DKB.2.2011.03

1,990.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик и кристали
Должина на нараквица: 180 мм
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха