DANIEL KLEIN DKB.3.2049-3

1,890.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик и кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха