DANIEL KLEIN DKJ.2.4001-1

990.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха