DANIEL KLEIN DKJ.3.2086-1

1,490.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха