DANIEL KLIEN DKB.7.2055-1

2,090.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик и кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха