DKNY NY8121

9,990.00 ден

Бренд: DKNY
Боја: Розово златна со бисерна бела позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 29 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха