ESPRIT ES1L057M0055

9,490.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха