ESPRIT ES1L063L0205

6,090.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Црна
Материјал на ремче: кожно
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха